WELLA ELEMENTS MASKE Blog Yorumlarım

wella elements maske

Bir saç güzelliğiyle dikkat çekiyorsa kesinlikle çok emek veriliyordur o saça. Aksine kesinlikle inanmıyorum! Bir de işlem görmüş bir saçsa! Güzel saç demek bakım demektir. Maskeni kullanacaksın, serumunu kullanacaksın; işte o zaman saçınız boya olsa da tesettürlü olsanız da harika saçlarınız olur. Wella bu işten anlıyor 😊 Eğer saçınızın dolgun ve parlak görünmesini istiyorsanız  Wella'dan şaşmayın! Wella SP serisini yıllarca kullandım, Elements serisinin de 2. maskesini kullanıyorum. İki seri de harika! Bugün sizinle Wella Elements Maske yorumlarımı paylaşacağım. Yorumlarıma geçmeden önce size çok ünlü bir saç ürünleri markası olan Davines pişmanlığımı anlatmak istiyorum.
Saç bakımıma çok önem veren biriyim. Gerek 13 yaşımdayken tesettürlenmem gerekse yıllardır saçımı boyatmam beni böyle şekillendirdi. Emeğimin karşılığını kesinlikle de alıyorum. Geçen ay kuaförüm kendi sattığı Davines Marka ürünleri çok anlattı ve denemem için ısrar etti. Ben de  şampuan, maske ve serum aldım. Şampuan ve serumu eh işte idare eder ama maske saçlarımı mahvetti! Verdiğim para tuzlu olunca saçlarım belki alışamamıştır hemen diyerek 2 hafta boyunca kullandım. Kullandıkça keçeleşti, artık taranmaz hale geldi! Bilmiyorum memnun kalan var mı ama benim ürünümün yarısı duruyor. İsteyen olursa hediye edebilirim. Bir daha kesinlikle kullanmayacağım çünkü. Eski haline getirmek için Wella Elements Maskeyi 2 defa kullanmam yeterli oldu. Bir daha asla Wella'dan şaşmam!

davines maske

  • Wella Elements Maske saçın iç yapısını ve dayanıklılığını tamir etmeyi kolaylaştırmayı vaat ediyor. Vaadini sonuna kadar yerine getiriyor! 

  • Doğal dişbudak ekstreli. 

  • Paraben ve sülfat içermiyor.

  • Dolgunluk ve parlaklık veriyor. Kolay taranan saçlar için mutlaka deneyin. 

  • Kokusu da çok güzel. 

Uygulanışı : Banyoda saçları yıkadıktan sonra uygulayın ve 5 dakika bekletin. Sonra durulayın.

wella elements maske

500 ml'ini Trendyol'dan 114 TL'ye almışım. Bu bana rahat 2 ay yeter. 

Benim Wella Elements Maske ile ilgili blog yorumlarım bunlar. Siz bu seriyi kullandınız mı? Hangi saç bakım markasını tercih ediyorsunuz? Davines kullanıp memnun kalan var mı? Çok merak ettim 😊

2 yorum:

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim :) Yorumlarınızla ne düşündüğünüzü paylaşırsanız çok mutlu olurum :)
Sevgiler ^ ^

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -