LİERAC PHYTOLASTİL Çatlak Önlemeye Yardımcı Jel Blog Yorumlarım

LİERAC Çatlak Önlemeye Yardımcı Jel


Duyduğum ve çevremde gördüğüm kadarıyla oluşan çatlaklar geçmiyor. Erken müdahalede lazerle tedavi edilebiliyor ama birkaç ay geçtikten sonra lazerle bile tedavisi mümkün olmuyor. Çatlak görünümü yıllar içinde bile geçmiyor, sadece rengi açılıyor. Bu yüzden cildi çok iyi korumak lazım. 

Hamile
kalana kadar çatlak önleyici kreme ihtiyacım olmadı. Her zaman kilomu korurdum. Hamile kalınca hiç vakit geçirmeden çatlak kremi aldım. Piyasada çok fazla çatlak kremi var.  Hangisini alacağımı araştırırken dermatoji doktorumun önerisiyle Lierac Phytosil Çatlak Önlemeye Yardımcı Jeli kullanmaya karar verdim. Kendisi hamileliğinde karnının bir tarafına Lierac Çatlak Önleyici Jeli diğer tarafına başka bir çatlak kremi kullanmış. Lierac kullandığı tarafta çatlak oluşmazken diğer tarafında olmuş. 


Annem hamileliğinde çatlak kremi yerine her gün badem yağı kullanmış. Onda çatlak olmamış. Tabi bu insanın bünyesine göre değişebilen bir şey. Benim cildim çok kuru. Her banyoda scrub kullanıp nemlendirmem gerekiyor hatta! Ben güzel bir ürün kullanmazsam kesin olur diye düşünüyorum! ( En beğendiğim scrub yorumum için buraya tıklayabilirsiniz. )

Lierac Çatlak Önleyici Jeli düzenli olarak kullanmak gerekiyormuş. Ben her gün uyguluyorum. En kötü ihtimalle bir gün durup diğer gün mutlaka kullanıyorum. Hamileliğimin ilk ayından kullanmaya başladım. Ne kadar erken o kadar iyi!

Lierac Çatlak Önleyici Jeli göğüs, karın, kalça ve basen bölgelerine masaj yaparak uygulamalısınız. Bitkisel içeriğe sahip. Yağsız bir dokusu var ve hemen emiliyor cilt tarafından. Cilt dokusunu ve yüzeyini yenileyici kompleksin içeriğinde aslan pençesi, sarmaşık, kırk kilit otu var. 

Lierac Phytolastil Çatlak Önleyici Jeli alırken kutunun alt ve üst kapağında ürün koruma bandı olmasına dikkat edin. Ayrıca orijinal ürünlerde kutunun üzerinde kazınmamış puan bölümünün de olması gerekiyor. Eczanlelerde 200 ml.ini 250 Tl civarı bir fiyata bulabilirsiniz. Ben gittigidiyor'dan 100 TL'ye aldım. Ben çabuk biter diye 2 ürün almıştım ama hala ilkini kullanıyorum. Büyük bir ihtimalle çok uzun süre dayanacaklar bana..

LİERAC Çatlak Önlemeye Yardımcı Jel Blog Yorumlarım

LİERAC Çatlak Önlemeye Yardımcı Jel Blog Yorumlarım

Siz hamileliğinizde ya da normal zamanlarda hangi çatlak önleyici kremi kullandınız? Memnun kaldığınız ya da kalmadığınız ürünler hangileri? Çatlak kremi yerine kullandığınız doğal yağlar var mı?

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -