Kiehl's Ultra Facial SPF 30

Kiehl's Ultra Facial SPF 30

Vazgeçilmez yüz nemlendirici kremim Kiehl's Ultra Facial'ın artık 30 SPF güneş koruma özelliği de varmış. Hem güneş kremi hem nemlendirici krem alacağıma sadece Kiehl's Ultra Facial krem aldım! Bu kremin kaçıncı kutusunu kullanıyorum bilmiyorum! 

Müthiş bir nemlendirici! Eskiden ten makyajı yaptığımda mutlaka yüzümde pütürlenmeler olurdu, artık hiç olmuyor!  


Benim Kiehl's ürünleri ile tanışmam Ultra Facial nemlendirici sayesinde oldu. Kiehl's her alışverişimde deneme boy ya da seyahat boy ürün hediye ediyor. Bu yüzden diğer ürünleriyle buluşma fırsatım da oldu. Denedikçe gerçek boylarını satın aldım. Yavaş yavaş size bir Kiehl's ürünleri arşivi oluşturmayı istiyorum.

Kiehl's Ultra Facial krem yorumlarımdan daha önce şu yazımda da bahsetmiştim. Yine yazıyorum çünkü, benim gibi hassas ve kuru bir tene sahipseniz çözümünü bulun siz de!

Kiehl's Ultra Facial SPF 30

Kiehl's Ultra Facial kremin yapısı incecik.

Hemen emiliyor.

Yağlı bir görünüm bırakmıyor. 

Makyaj baz altı kullanımı için de ideal bir nemlendirici.

Ayrıca bir güneş kremi almayın.

Fiyatı 125 ml 299 TLve 50 ml 155 TL. Büyük boyu çok tasarruflu olduğu için aldım.125 ml.i her gün kullanıyorum ve yaklaşık 2 ay bana yetiyor.

Bu alışverişimde 3 tane hediye deneme boy ürün seçtim. Elimde o kadar çok deneme boy ürün var ki şu anda!

kiehl's deneme boy ürünler

Bu alışverişime özel hediye Mickey Mouse torba hediyesi de vardı Kiehl'sin. 

kiehl's mickey mouse kırmızı torba

Çok beğendim, %10O pamuk. Henüz ne için kullanacağıma kara vermedim ama çok tatlıı!

Gaziantep'te Kiehl's mağazası olmadığından hep internet üzerinden alışveriş yaptım. O yüzden şimdi bahsedeceğim kampanyadan haberim yoktu.

Kiehl's ambalaj getir ürün götür

Boş Kiehl's ambalajları karşılığında hediye ürün alınabiliyormuş. Bana böyle bir kart gönderdiler ilk defa. Ben de ambalaj çok ama mağazaya gidemediğim için alamayacağım hediye ürünleri.. İstanbul, İzmir, Ankara veya Antalya'daysanız gidebilirsiniz, ücretsiz cilt analizinizi de yaptırabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -