İlk İnstagram Hesabım : Ahududu Rüyalar


Geçmiş bayramınız kutlu ve mübarek olsun! Umarım herkes güzel bir bayram geçirmiştir. Ben bu bayram buzdolabımla uğraştım. Buzdolabımızın motoru bozulmuş. Bugün yetkili servisten geldiler.  Çarşamba günü yeni bir motor takılacakmış. Çok şükür kurban etlerimiz bozulmadı ama çarşambaya kadar bozulmasından o kadar çok korktuk ki eşim buzdolabı aldı akşama doğru. Yarın sabah gelicekmiş ama.. Allah'ıma çok şükür karşı komşum Hızır gibi yetişti. Derin dondurucusunda yer varmış.. Bütün buzluğumuzu boşaltıp onlara verdim. O kadar çok rahatladım ki anlatamam...

Yaşadığım anlarımı, anılarımı bloguma günlüğüm gibi her gün yazmak istiyorum aslında.. Ama bir türlü fırsat bulamıyorum.. Nasıl yapabilirim diye düşünürken herkesin çok aktif kullandığı ancak benim hayatımda hiç kullanmadığım sosyal medya geldi aklıma. İnstagram benim için çok uygun dedim, çünkü fotoğraf çekmeye bayılıyorum. 1 buçuk yıl kadar önce kardeşimden kirazkahve adında instagram hesabı açmasını ve ona gönderdiğim fotoğrafları koymasını istemiştim.. O zaman bile kendim konrol etmedim hiçbir şekilde.. 

En sonunda blogum gibi hayatımdan kareler paylaşacağım instagram hesabımı açtım. Ahududu Rüyalar adı. Blog yazmaktan daha kolay olduğu için daha çok aktif olabileceğim inşallah. Desteklerinizi bekliyorum.. Sevgiler..


- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -