SEPHORA Body Scrub Blog Yorumu

sephora body scrub blog yorumu

Scrub'ın kelime anlamı ovalamak ve fırçalamak. Bu yazımda Sephora Body Scrub'tan neden memnun kaldığımı ve nasıl kullanıldığından bahsedeceğim ama öce neden scrub kullandığımı anlatayım :


sephora body scrub kullanımı

Banyoda yalnızca 2 dakikamı ayırıp bütün vücudumun neme doymasını sağlıyorum. Aynı zamanda ölü derilerden kurtuluyorum. Bunun yanında selülit, çatlak gibi kötü görünümleri engelliyor. Kıl dönmesi ve batıklar içinde harika bir çözüm scrub

Çok uzun zamandır vüvut scrubı kullanıyorum. Sephora Body Scrub'tan önce Rossmann'ın Wellness & Beauty markasının çeşit çeşit vücut scrubını kullandım. Oldukça uygun fiyatlı ürünler, şişeler 12 TL civarı. Memnundum da. Nemli hissediyordum her kullanım sonrasında.. 

Memnun olduğum bir üründen niye başka bir markanın ürününe geçtim?

En sonki Sephora alışverişimizde gözüme çarptı. İlgilenen mağaza temsilcisi çok övdü. Fiyatı küçük boy için 45 TL olduğundan buradan almayı biraz gereksiz buldum ilk anda. Almasam mı ki derken, Rossmann'ın scrubıyla arasında uçurum olduğunu kullanınca anlayacaksınız dedi. Ben de deneyeyim dedim ve büyük boyunu aldım. Yani 400 ml. 

İlk kullanımımdan itibaren farkı anladım. Nemli değil, tam olarak neme doymuş hissediyorum artık. Bundan sonra kesinlikle almaya devam edeceğim bir Sephora ürünü.

Sephora Body Scrub kullanımı çok basit : Banyonun sonunda azar azar elinize alın ve vücudunuza masaj yapar gibi yedirin. Banyodan tam çıkmadan önce durulayın. Az bir su tutmanız yeterli. Şekerli yapısı var ama yapış yapış değil. Bal var sanki içinde. Çok ferahlatıcı. Kan dolaşımınızı harekete geçirecek.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -