Farmasi Makeup Time Locker Makyaj Sabitleyici Sprey Yorumlarım

Farmasi Makeup Time Locker Makyaj Sabitleyici Sprey Yorumlarım

Farmasi ürünlerini ilk defa geçtiğimiz ay alıp, kullanmaya başladım. İnternette helal makyaj ürünlerini ararken karşıma çıktı. Bir çok sitede ürün yorumları dikkatimi çekse de denememiştim. Uygun fiyata satın almak için üye oldum ve yavaş yavaş ürün deneyimlerimden bahsedeceğim. Siz de üye olmak isterseniz herhangi bir aylık limit şartının olmadığını bilmek hoşunuza gidecektir.😉 

İlk olarak Farmasi Makeup Time Locker makyaj sabitleyici sprey yorumlarım var. Makyaj yaptıktan sonra bozulmasın diye çok özen gösteriyoruz değil mi? Önce kıyafetimizi giyip sonra makyajımızı yapmak ya da yüzümüze düşen kirpiği bb kremimizi sıyırmadan almak gibi 😊 İşte makyajımız bozulmasın diye üretilen bir ürün bu.

Kore dizilerini seven biriyseniz makyajlarının üzerine gün içinde sprey sıkanları görmüş olabilirsiniz. (Secret Garden'daki Yoon Seul'u hatırladınız mı?) Makyaj sabitleyici sprey, gün içinde nemlendirici olarak da kullanılabiliyor çünkü. Makyaj teninizde kuruma yapıyorsa bu harika bir çözüm olabilir!

Artılarına bakalım :

  • Cildimi kurutmadı, aksine nemlendirdiğini hissettim
  • Gün içinde uyguladığımda tazelenmiş bir his verdi.
  • Yapış yapış olmaması hoşuma gitti.
  • 15 cm uzaklıktan yüzüme püskürtüyorum. Uyguladıktan sonra 30 sn kadar kısa bir sürede kuruyor.
  • 115 ml gibi ufak bir miktar olduğu için yanımda taşıması kolay.
  • Cam şişe yerine plastik olduğu için de çok hafif, ağırlık olmuyor.
  • İster ten makyajını ister göz makyajını sabitlemek için kullanılıyor.
  • Göz kapağınızdaki farın, bir süre sonra birikme yapmasını engelliyor.


Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici Spreyin indirimli katalog fiyatı 19 TL. ben üye olduğum için % 20 indirimli aldım yani 15,4 TL.

Sonuç olarak hem fiyatı uygun hem de çok memnun kaldım. Siz de makyaj sabitleyici ürün almayı düşünüyorsanız Farmasi'ye bir şans verin derim 😊

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -