BİOTHERM AQUASOURCE Rich Nemlendirici Krem Yorumlarım

BİOTHERM AQUASOURCE Rich Nemlendirici Krem Yorumları

Dermatologlara göre cilt tipim 'kuru' değil, ancak Gaziantep gibi kupkuru havası olan bir yerde yaşıyorsam nemli bir cilt hissini yaşayabilmek için düzenli olarak her gün nemlendirici krem kullanmak zorundayım. Bu harika kremi bulmak da çok kolay değil. Çok fazla marka denedim. Bazısını sevmedim.... bazısını da... sevdim... diyemeyeceğim... Sadece iki markayı sevdim bu güne kadar.


Biri bu başlıkta adı geçen Biotherm Aquasource Rich Nemlendirici diğeri de Kiehl's Ultra Facial Krem (bu krem hakkındaki yorumlarım için burayı tıklayın).

Biotherm Aquasorce nemlendirici kremin yeşil serisini 3 yıl önce kullanmıştım. Çok beğenmiştim. Araya başka ürünler girdi ve bu zamana kadar tekrar kullanmadım. Yaklaşık 2 hafta önce Trendyol'dan  50 milimini 185 TL yerine 144 TL'ye satın aldım.

BİOTHERM AQUASOURCE Rich Nemlendirici Krem Yorumları

Bitince neden bir daha alacağım ?

Anında nüfuz ediyor. Yapış yapış bir his ve görünüm bırakmıyor.

Kullandığım ilk iki gün yüzümde yanmalar hissettim. Tatlı yanmalar bunlar.. :) Kiehl's Ultra Facial nemlendiriciyi her gün kullanmama rağmen cildimde kuruluk oluşmuş. Biotherm Aquasource etkisini HEMEN gösterdi.

Cildime kadifemsi ve yumuşacık bir his verdi. Hafif bir yapısı var. 

Gece yüzümü yıkama jeliyle yıkayıp nemlendirici kullanıyorum. Günde bir kez kullanmama rağmen, harici bir makyaj bazı kullanmama ihtiyacım kalmadı. Ten makyajı yaptığımda cildim pul pul dökülmeye çok müsait olduğu halde. Kuru ciltler için ideal bir nemlendirici.

Çok hoş ve zarif bir kokusu var.

BİOTHERM AQUASOURCE Rich Nemlendirici Krem Yorumları

Yüzümü yıkadıktan sonra bile cildimi kuru hissetmiyorum.

Kremin reklamlarında 48 saat etkili deniyor. 48 saat boyunca hissetmedim tabi ki ama o kadar uzun süre korumasa da olur. Bir gün boyunca beni rahat ettiriyor. Bayıldım bu kreme!

NEGATİF ÖZELLİĞİ : Stearil alkol içeriyor. Bu madde kansere bile yol açabilen bir bileşen. Neredeyse bütün kullandığımız nemlendirici ürünlerde bulunuyor. Kiehl's nemlendiricilerinde de olduğunu biliyorum mesela..

Daha iyisini bulana kadar favorim Biotherm Aquasource Rich Nemlendirici Krem olacak benim. Fiyatı tuzlu ama inanın değiyor!

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -