Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti İncelemesi

Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

Bugün kayınvalidemin evine oturmaya gittim, salon masasının yerini değiştirirken el işaret parmağımı incittim, masa üzerine düştü de azıcık. Çatladı herhalde sızım sızım sızlıyor, her hareket ettirişimde ağrıyor. Neyse ki kırık değil, kırık olsa duramazdım :) Zeytinyağı ve buzla birazcık ağrısı azaldı ama yine de fena..


Çayımızı içip biraz muhabbet ettik, eve geldim.

Eşimle market alışverişine çıkmamız lazımdı. Benim ısrarımla Metro'ya gittik :) Ne ararsam buluyorum. Gerçekten en sevdiğim market. Marketin de en sevdiği mi olurmuş :) Bilmiyorum kimsede var mı? :)) Bütün eksiklerimizi aldık. Metro'nun market arabası kocaman diğerlerinin iki katı en az. Onu doldurduk. Temizlik malzemelerine dayanamadım mesela. Baya da ihtiyacım vardı. Domestos, Koslo oxi, yumuşatıcı, arap sabunu, cif, marc, yüzey temizleyici, parke parlatıcı, deterjanlar.. Daha da aldım sıralasam :) Gördükçe alasım geldi :)

Metro'dan çıkıp yemeğe gittik. Her zaman gittiğimiz güzel bir yer vardı. Eşimle alışveriş, yemeğe gitmek daha bir güzel. Her şeye birlikte karar vermek :) Önceden sevgiliydik, nişanlıydık.. Çok şükür Rabbim evlenmeyi bir evin içinde birlikte olmayı nasip etti :))

Lafı çook fazla uzattım biliyorum :))

Ne zamandan beri bahsetmek istediğim Maybelline The Blushed Nudes far paleti yorumumu paylaşmak istedim bugün :)

Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

Ben smokey eyes yani buğulu göz makyajını çok sevdiğimden bu paletteki renkleri genel olarak çok sevdim.

^ Pigmentasyonu iyi, renkler gözde kendini tam belli ediyor.

^ Farlar kalıcı, özellikle 6 saat kadar sürdüğüm gibi kalıyor.

^ İçinde çift başlı bir aplikatör var. Sünger kısmı fena değil ancak fırça kısmını çok beğendim. Koyu renkleri göz çukuruma sünger tarafı ile çizgi şeklinde sürüyorum ve fırça tarafı ile dağıttığımda tam istediğim sonucu alıyorum.

^ Farların yağlı bir yapısı yok, matımsı ve simli.

^ Plastik ambalajlı olmasaymış da keşke orada aynası olsaymış. Şeffaf yeri toz tutuyor.

Maybelline The Blushed Nudes Far Paleti

^ 1 numaralı farı baz olarak veya göz pınarıma belli belirsiz sürüyorum.

^ Üst kattaki açık renklerden özellikle 5 numara çok güzel. Sanki yapısı diğerlerine göre daha kremsi. 2 ve 6 numaraları da çok fazla kullanıyorum.

^ Alt katta göz çukuruma sürdüğüm ve çok beğendiğim 8 numara ve 12 numara. 7 numaralı far da gözümün üzerinde harika duruyor.

^ Tek tek kullanmamama rağmen 3, 4, 9 ve 10 numaralarla birlikte yaptığım buğulu göz makyajı çok güzel duruyor.

^ Buğulu göz makyajında kullandığım diğer kombine renkler 1, 2, 7 ve 8. Diğerinde 5, 6, 11 ve 12. En çok kullandığım tonlar bu son saydığım renklerle yaptığım smokey eyes makyaj.

Bir buçuk ayı geçti kullanmaya başlayalı, gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Maybelline The Blushed Nudes Far paleti hakkında hem çok iyi yorumlar hem de çok kötü yorumlar var. Sim sevmiyorsanız tahammül edemezsiniz tamam ama haricinde fiyatına göre çok güzel buldum ben :)

Sevgiler :)

4 yorum:

 1. Öncelikle çok geçmiş olsun ve eşinizle birlikte bir ömür boyu mutlu olun :) Bu paleti ben de severek kullanıyorum, gerçekten çok güzel :)

  YanıtlaSil
 2. Çok geçmiş olsun,dilerim kısa sürede düzelir parmağınız.Simli şeylerle ben de pek uyumlanamıyorum :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cevap yazmıştım ama nedense yayınlanmamış.. Çok teşekkür ederim :) Simle aranız yoksa büyük ihtimal beğenmezsiniz..

   Sil

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim :) Yorumlarınızla ne düşündüğünüzü paylaşırsanız çok mutlu olurum :)
Sevgiler ^ ^

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -