Porselen Boyama - Çiftlikte tatlı bir rüya

çiftlik hayatı

Balkonundan pencerelerinden pembe çiçeklerin sarktığı bir ev hayal ettim kocaman bir çiftliğin içinde. Evin önünde kırmızı Vosvos, köpek kulübesinin önünde kuyruk sallayan köpek çok mutlu. Adı Coli, bebekliğimden beri yanımdan ayrılmayan pelüş Sibirya Kurdu köpeğimle aynı adı taşıyorlar :)


çiftlik hayatı

Evin çevresi kendiliğinden açmış çiçekler, saksılar, meyveli meyvesiz ağaçlarla dolu. Ağaçları biraz geçince çilek ekilmiş çitleri görüyoruz. Azıcık sonra ambar ve yanında sıra sıra ekinler..

çiftlik hayatı

Gölet var bir de masmavi ve berrak. Dikkatli bakınca ev sahibi balık tutarak keyif çatıyor.

çiftlik hayatı

Sakin, huzurlu ve mutlu bir yer burası..Porselen boyama yapmak çok keyifli. Karaca'dan aldığım bu sıradan çerezlik artık çok özel :) Porseelen boyama nasıl yapılır, nasıl pişirilir gibi soruların cevabı için burayı tıklayabilirsiniz :)

çiftlik hayatı

8 yorum:

 1. Çok güzel ve özel görünüyor. (Güzel ve özel kelimelerini yan yana koyunca aklıma Mustafa Sandal geldi :D ) İçinde emek olduğu için çok daha değerlidir. Harika olmuş :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 😄 Çok teşekkür ederim canım ☺️ gerçekten el emeği şeyler ne kadar değerli oluyor baya uğraştım minik minik çizmek zordu hepsini 🤓☺️

   Sil
 2. Çok neşeli, ellerinize sağlık:)

  YanıtlayınSil
 3. Uğraşlarınıza değmiş, ne tatlı.

  YanıtlayınSil

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim :) Yorumlarınızla ne düşündüğünüzü paylaşırsanız çok mutlu olurum :)
Sevgiler ^ ^

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -