Kemal Tanca Alışverişim

kemal tanca ayakkabı ve çanta

Bayram alışverişimiz için çok geç kaldık. Her yerde indirim vardı o yüzden de herşey seçilmiş. O kadar ki Armine'de bizimle ilgilenen hanımla şöyle bir konuşma içindeydik.
-Hanımefendi bu kıyafetin düğmeleri düşmüş.
-O kıyafet eski sezondan olduğu için, ama tamir ederiz.
-Yeni sezon nerede var?
-Aslında şuradaydı ama şu anda bişey kalmadı!


Durum böyleydi yani. Oruç halimizle 11 mağazaya girmişiz sayabildiğim. Gez gez baya yorulduk. Alışverişteyken bana sabredip bütün kıyafetlere benle beraber baktı eşim, gerçekten çok sabırlı :) Sonunda çok şükür istediğim gibi bişeyler bulabildim. Ama en sevdiklerim ayakkabım ve çantam. Lacivert aldım, kombini çok kolay ve ağır bir renk :) Ayakkabı olarak da stilettolara bayılıyorum. Yine, yine, yeniden ! :) Çantamın içinde küçük bir gözü var. Hanımhanımcık bir kombin oldu :)

kemal tanca çanta

Kemal Tanca'nın ürünleri çok kaliteli, çok şık. Eşim de ayakkabı ve kemer takımı aldı onlara da bayıldım! Mağazadan ayrıldığımda gerçekten çok mutluydum. Tüm alışverişimizin sonunda AVM'nin çekilişi vardı ona katılalım diye ısrar ettim. İlk defa bir çekilişe katılmaya ikna edebildim onu :) 10 hakkımız var ama 83143'üncü numaradan itibaren verdiler çekiliş sayılarımızı. O kadar çok katılanın içinde şansımız çooook küçük. Bu arada çekiliş hediyesi Audi A3. Çıkar mı acaba :)
Alışverişimi beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyorum :)

6 yorum:

 1. 11 mağaza helal olsun dedim sıcaktan kalabalık dolaşılmıyor dışarıda :( Ayakkakabıyı çok beğendim güzel günlerde kullanın :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet baya yorulduk .. :) Çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim :)

   Sil
 2. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

  YanıtlaSil

Yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim :) Yorumlarınızla ne düşündüğünüzü paylaşırsanız çok mutlu olurum :)
Sevgiler ^ ^

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

- DESIGNED BY ECLAIR DESIGNS -